בהינתן כי המשתמש מבקש להחליף/לבטל מוצר אשר הוזמן כמוצר הקיים במלאי (ציורים מקוריים בלבד), ואשר לא בוצעה כל התאמה למשתמש, תאיר תחזיר לקונה בתוך 14 ימים מיום קבלת הפריט אצלה, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הקונה, תבטל את חיובו של הקונה עקב העסקה ותמסור לו עותק מהודעת ביטול החיוב, ולא יגבה מהקונה סכום כלשהו פרט לדמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הפריט שהוזמן או 100 ₪ – לפי הנמוך מביניהם. כמו כן, ההחזר הכספי לא כולל את דמי המשלוח.
יודגש כי מאחר שכל המוצרים מיוצרים בהזמנה מיוחדת על פי הפרמטרים שנמסרו, אזי לא ניתן לבטל הזמנה של פריט אשר הוזמן בהזמנה מיוחדת או שיוצרו במיוחד עבור המשתמש וכן מוצרים שלא ניתן לארוז אותם מחדש בהתאם לאריזתם המקורית.
במקרה של ביטול עסקה עקב פגם בפריט המוזמן ו/או אי התאמה ו/או אי אספקה במועד ו/או עקב כל הפרה אחרת של התקנון בידי תאיר, יחולו ההוראות הבאות:
במקרה שייצור המוצר לא התחיל, אזי תאיר תחזיר לקונה בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול אצלה, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הקונה, תבטל את חיובו של הקונה עקב העסקה ותמסור לו עותק מהודעת ביטול החיוב, ולא יגבו מהקונה דמי ביטול כלשהם.
תאיר רשאית לבטל עסקה ולהשיב ללקוח את כספו במקרה בו נפלה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.
יודגש כי הזמנה של פריט אשר בוצע בהזמנה מיוחדת אינה ניתנת לביטול במידה והחל תהליך הייצור.

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו עידכונים על כל המתרחש בסטודיו.
10% הנחה לכל רכישה באתר בהצטרפות למועדון הלקוחות.

×
דילוג לתוכן