קצת עלי ועל הדרך שהובילה אותי להקים את Art by Tair

שמי תאיר אייל ואני נשואה לגיא, מנכ"ל אלפא דיגיטל (חברה לפיתוח אתרי אינטרנט) ואמא לשלושה ילדים שעד לא מזמן היו כל עולמי. בהכשרתי המקצועית אני מטפלת באמנות פלסטית שהניחה בבוידעם גם את המכחולים וגם את העטים קצת אחרי שנולד בני הבכור. כשהפכתי לאמא לא רציתי שילדיי ייגדלו בחיקו של אדם זר והחלטתי להישאר עם כל אחד מהם לפחות שנה וחצי בבית. רק שאז הגיע עוד הריון, שחשבתי שאני מוכנה אליו אך תפס אותי בתקופה של שינוי, ומיד אחריו אחד נוסף. כשחשבתי שזהו, הקטן אוטוטו במעון ונסגרת הבאסטה, הגיעה הקורונה ושוב הוטלו הקוביות. וכך עברה לה עוד שנה ועוד אחת ומצאתי את עצמי אמא במשרה מלאה קרוב ל-7 שנים. בין סגר לסגר התחלתי לחשוב על החזרה לשוק העבודה ומהר מאוד הבנתי שהמטפלת שבי יצאה לחל"ת ארוך מאוד שממנו לא בטוח שתחזור. למען האמת לא הייתי בטוחה אם האומנית שבי עדיין קיימת, אבל בשנייה שהוצאתי את ארגז החומרים מהמחסן והבטתי בקנבס הריק שמחתי לגלות שהיא רק הייתה בתרדמת וחיכתה לרגע שבו יתאפשר לה לפרוץ שוב החוצה. באותו הרגע החלטתי להפסיק לחפש עבודה, להפסיק לחשוב מה אני עושה עם החור הגדול בקורות החיים שלי ולהפסיק לתהות מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדולה ופשוט הבנתי, זה מה שאני רוצה לעשות אבל הדחקתי, כי אמנות זה לא מקצוע. רצה הגורל והתחתנתי עם בעלים של חברה לפיתוח אתרי אינטרנט שתמך ברעיון והסכים לצאת למסע הזה יחד איתי. וכך נולד לו הסטודיו שתמיד חלמתי עליו.

הציורים שלי נעשים באופן אינטואיטיבי תוך כדי זרימה עם הצבעים והצורות שמופיעים על הבד. אני משתמשת בעיקר בצבעי אקריליק בגלל היותם גמישים ונוחים ביד היוצר, אך משלבת פעמים רבות עלי זהב, צבעי פסטל, טושים אקריליים ולפעמים גם עפרון.

את המוטיבים שמופיעים ביצירות אני לא בוחרת בדרך כלל מבעוד מועד, הם בוחרים בי תוך כדי יצירה. הציור מתחיל באופן מופשט, גוונים, משיכות מכחול ומריחות של צבע באמצעות כלים שונים, ורק כשהקנבס מרגיש לי מוכן אני מוסיפה לו בזהירות מוטיב פיגורטיבי, לרוב בעלי כנף, אבל לא רק.

אני מזמינה אתכם לשוטט באתר ומקווה שתהנו סתם להתרשם ואולי אפילו להתאהב ולרכוש יצירות.

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו עידכונים על כל המתרחש בסטודיו.
10% הנחה לכל רכישה באתר בהצטרפות למועדון הלקוחות.

×
דילוג לתוכן