הזמנות המבוצעות באתר אינן מאושרות באופן אוטומטי והן תלויות באישור תאיר על מנת לבצען. אישור תאיר מותנה בווידוא כל פרטי ההזמנה ואישורם על ידה, זמינות מלאי ואזורי משלוח. ותאיר שומרת על זכותה לסרב לביצוע הזמנה מכל סיבה שהיא עפ"י דין.

מועדי המשלוח של ההזמנה ייחשבו רק החל ממועד אישור העסקה על ידי חברת כרטיסי האשראי.

תאיר תספק את המוצרים שנרכשו באמצעות האתר לכתובת בישראל שיציין המשתמש בעת הזמנתו.

מכיוון שהמוצרים באתר הם made to order מוכנים לאחר הרכישה, ידרשו בין 1-4 ימי עסקים להכינם.

אספקת המוצר תיעשה עם מוכנותו, וזאת לפי בחירתכם את שיטת המשלוח, ורק לאחר שהתשלום בגין המוצר ודמי המשלוח בוצעו במלואם.

דמי המשלוח הנקובים באתר אינם כוללים הובלה אל מחוץ לישראל.

זמן המשלוח הינו משתנה ומצוין בעמוד המוצר

יובהר, כי באזורים מרוחקים ממרכז הארץ ו/או שהגישה אליהם מוגבלת בשל שיקולים ביטחוניים ו/או שיקולים מוניציפאליים אחרים ייתכן עיכוב של עד 21 ימי עסקים במועד האספקה, ועיכוב זה לא ייחשב כאיחור באספקת המוצר, מקרה שלא ניתן יהיה לספק מוצרים מעבר לקו הירוק מטעמים שאינם בשליטת החברה, יהיה על המזמין לתאם שליחות חלופית עם החברה.

תאיר לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקת המוצרים ו/או לאי-אספקה שנגרמו כתוצאה מכח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.

מבלי לגרוע מהאמור לעיל, הסעד הבלעדי של המזמין במקרה של איחור ו/או עיכוב באספקת המוצרים הינו אך ורק הזכות לבטל את העסקה ולקבל את כספו חזרה.

התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס אשראי או בביט ויצטרף לתשלום עבור המוצרים, ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, זולת אם בוטלה העסקה בשל פגם או אי התאמה, או אם בוטלה העסקה בטרם בוצע המשלוח.

מועד אספקת המוצרים המצוין באתר, ביחס לכל מוצר, מתייחס לימי עבודה של חברת השליחויות שנבחרה ע"י תאיר במועד רכישת המוצר (לא כולל ימי ו'-ש', ערבי חג וחג) כאשר תחילת ספירתם הינה ביום קבלת אישור חברת האשראי לעסקה וסיום הכנת המוצר אשר כאמור יכולה להימשך עד 4 ימי עסקים.

מודגש כי הזמנה שבוצעה ושולמה לאחר השעה 14:00 תיחשב, לצורך מועד האספקה, כהזמנה שבוצעה ביום העבודה שלמחרת.

תאיר לא תהא אחראית לכל עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שייגרמו כתוצאה מפרטים שגויים ו/או לא מדוייקים ומלאים שמסר המשתמש. תאיר לא תהא אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרמו כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה לרבות שביתות השבתות וכיוצ"ב. במקרה של איחור או עיכוב באספקה הידועים לתאיר מראש, תנקוט תאיר במירב המאמצים בכדי ליידע את הלקוח מראש בדבר האיחור או העיכוב הצפוי כאמור, בהתאם לפרטי ההתקשרות אשר נמסרו על ידי הלקוח במועד הרכישה. במקרה של איחור באספקת מוצר ללקוח, יהא הלקוח רשאי לבטל את העסקה במועדים הקבועים בדין, בהתאם למפורט בפרק ד' שלהלן.

תאיר, או מי מטענה, לא יהיו אחראים לאיחור במסירה בשל אירועים שאינם ניתנים לשליטתם, לרבות נזקי טבע ו/או מלחמות ו/או פעולות איבה ו/או תקלות במערכת הטלפונים ו/או תקלות במערכת המחשוב ו/או תקלות במערכות תקשורת אחרות ו/או כל גורם אחר הנובע מכוח עליון.

בכל מקרה של איחור במסירה, הנך מוזמן ליצור קשר עם תאיר בטלפון 052-3885408 או בדוא"ל.

איסוף עצמי

 

ניתן לאסוף את הפריט המוזמן באופן עצמי בתנאי שמדובר בציור מקורי בלבד ובתיאום מראש מרחוב שדרות ההגשמה 11 חריש – ללא עלות. הוראות הגעה לאיסוף ישלחו ללקוח.

 

יודגש כי על מזמין המעוניין באיסוף עצמי לעקוב אחר ההוראות להזמנה באיסוף עצמי כפי שמצויים באתר, וכן להמתין להשלמת תיאום פרטי האיסוף.

 

יודגש כי במוצר גדול במיוחד, יחולק המשלוח בהתאם למספר יחידות האריזה המתאימות למוצר וחיוב המשלוח יבוצע בהתאם לסוג המשלוח ומספר היחידות בהתאמה.

הצטרפו לרשימת התפוצה וקבלו עידכונים על כל המתרחש בסטודיו.
10% הנחה לכל רכישה באתר בהצטרפות למועדון הלקוחות.

×
דילוג לתוכן